ESET Mobile Security

Skaitmeninis pasaulis tampa vis mobilesnis. ESET Mobile Security suteiks visapusišką apsaugą Jūsų išmaniajam Android telefonui ar planšetei. Jauskitės saugūs bet kur ir bet kada.

9.99 €
Suderinama su Android įrenginiais
Antivirus apsauga realiu laiku
Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing
Apsauga vagystės atveju Anti-Theft
Nuotolinis užrakinimas
Nuotolinė sirena
GPS vietos nustatymas
Jūsų sukurtos žinutės ant ekrano
Nuotolinis duomenų trynimas
Įrenginio kamerų nuotraukos
Baterijos lygio įspėjimas
SIM kortelės tikrinimas
SMS ir skambučių filtras
Vietos sekimas
Techninė pagalba lietuvių kalba

Mobile Security for Android - apsaugok savo išmanųjį telefoną!

Į išmanųjį telefoną telpa visas gyvenimas, nepalik jo be apsaugos!

Interneto ryšiui tapus viena svarbiausių mobiliųjų telefonų funkcijų, antivirusinės programos mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams tapo būtinu įrankiu. ESET Mobile Security for Android yra ypač efektyvi antivirusinė programa Android išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su apsaugos vagystės atveju funkcija.

Jeigu norite išskirtinės savo mobilaus įrenginio apsaugos, įsigykite antivirusinės telefonui versiją Mobile Security for Android PREMIUM ir galėsite visiškai ramiai naudotis visais šiuolaikiniais interneto amžiaus patogumais. Be pagrindinės virusų valymo telefone funkcijos, galėsite mėgautis labai patogiomis ir naudingomis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, apsaugos nuo vagysčių ir sukčiavimo, nuotolinio duomenų naikinimo, įspėjimų apie baterijos įkrovos lygį, SIM kortelės tikrinimo, SMS bei skambučių filtro ir vietos nustatymo.

Programišiai niekada nesnaudžia, todėl mūsų antivirusinė telefonui nuolat tobulinama ir atnaujinama taip užtikrinant išskirtinio patikimumo apsaugą nuo virusų ir kitų elektroninių grėsmių.

 • Saugi el. bankininkystė ir apsipirkimas internetu išmaniajame telefone

  Saugi el. bankininkystė ir apsipirkimas internetu išmaniajame telefone

  Mobilusis telefonas ar planšetė vis dažniau naudojami norint patogiai apsipirkti ir nesugaišti daug laiko. Tačiau už šio modernaus patogumo slypi daugybė grėsmių. Į savo įrenginį įdiegę mūsų siūlomą antivirusinę telefonui, būsite patikimai apsaugoti ne tik nuo virusų, bet ir nuo sukčiavimo (angl. Anti-Phishing), kai apsiperkant internetu asmuo nukreipiamas į netikrą svetainę, per kurią atliekamas mokėjimas, ir pasisavinami nieko neįtariančių pirkėjų pinigai. Tokiu ir panašiais atvejais patikimas virusų valymo telefone įrankis yra puiki išeitis.

 • Apsauga vagystės atveju ar pametus išmanųjį telefoną

  Apsauga vagystės atveju ar pametus išmanųjį telefoną

  Įsigiję ESET Mobile Security for Android antivirusinę programą telefonui, gausite ir apsaugos vagystės atveju įrankį Anti-Theft. Jeigu Jūsų įrenginį pavogė ilgapirščiai, suveikus šiai apsaugai, asmuo, kuris naudojasi Jūsų įrenginiu ar nori pasinaudoti Jūsų asmeniniais duomenimis, fotografuojamas, minėtos fotografijos siunčiamos į my.eset.com, o pasisavintas įrenginys užblokuojamas.

 • SMS ir skambučių filtravimas

  SMS ir skambučių filtravimas

  Vis daugiau pardavėjų vadovaujasi agresyvios rinkodaros principais, todėl skambučių ir SMS pranešimų skaičius su įvairiais pasiūlymais nuolat auga. Savo išmaniajame telefone įdiegę ESET Mobile Security for Android antivirusinę programą, galite filtruoti SMS pranešimus ir skambučius, todėl Jūsų nebetrukdys nepageidaujami pašnekovai ir visiškai nedominantys SMS pranešimai. Daugiau laiko liks Jums iš tikrųjų svarbiems dalykams. Mūsų siūlomas sprendimas yra viena geriausių antivirusinių programų Android mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.