D.U.K.

Kodėl verta įsigyti ESET antivirusinę programą per atvirusine.lt? Ar čia antivirusinės programos įsigijimas ir aktyvavimas pigesnis?

  • Galite greitai ir patogiai įsigyti vieną geriausių antivirusinių programų pasaulyje žemesne kaina negu gamintojo svetainėje. Įsigijus licenciją, el. paštu pranešime apie artėjančią licencijos galiojimo pabaigą, galėsite greitai ir lengvai pratęsti licencijos galiojimą. Nereikės eiti į parduotuvę norint įsigyti licencijos pratęsimą.

Kodėl ESET antivirusinė programa geresnė už nemokamą antivirusinę programą?

  • Tai, kokia antivirusinė programa jam yra geriausia, sprendžia pats vartotojas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad nemokamos antivirusinės programos yra ribotų galimybių ir neužtikrina visapusiškos kompiuterio apsaugos. Norint aktyvuoti nemokamos antivirusinės papildomas apsaugos priemones reikia įsigyti mokamą jos versiją. ESET realiu laiku užtikrina visapusišką Jūsų kompiuterio apsaugą ir lyginant su kitomis antivirusinėmis programomis yra daugelio testų nugalėtoja. ESET NOD32 ir ESET Internet Security ir kitų programų privalumus galima 30 dienų išbandyti nemokamai ir nuspręsti, ar verta įsigyti. Bandomąją versiją galite parsisiųsti čia>>

Ar galiu pratęsti ESET antivirusinės licenciją per antivirusine.lt, jeigu licenciją įsigijau kitur?

  • Taip, ESET NOD32, ESET Smart Security, ESET Endpoint ir kitas licencijas galite pratęsti per antivirusine.lt sistemą, visiškai nesvarbu, kur ją įsigijote. Eikite į licencijos pratęsimo puslapį, įveskite AV kodą, slaptažodį ar licencijos raktą spauskite mygtuką „Pateikti“. Sistema automatiškai pagal pateiktą licencijos raktą suformuos užsakymą, kurį apmokėjus el. paštu gausite pratęstos licencijos duomenis.

Ar galiu išplėsti ESET antivirusinės licencijų kiekį per antivirusine.lt svetainę? Kaip atliekamas antivirusinės licencijos pratęsimas?

  • Taip, licencijų kiekį galite išplėsti labai paprastai ir visai nesvarbu, kur įsigijote ESET licencijas. Norint išplėsti licencijas, eikite į licencijos išplėtimo puslapį, įveskite AV kodą ir slaptažodį ar licencijos raktą ir spauskite „Pateikti“. Sistema automatiškai pagal pateiktą licencijos raktą suformuos licencijos išplėtimo užsakymą, kurį apmokėjus el. paštu gausite išplėstos licencijos duomenis.

Per kiek laiko gausiu aktyvią antivirusinės licenciją?

  • Įprastai licencija aktyvuojama per 10 minučių po apmokėjimo per automatizuotą mokėjimų sistemą. Jeigu už licenciją apmokėsite paprastu pavedimu, licencija bus aktyvuota 1 darbo dienos bėgyje.