ESET Multi-Device Security

Viena licencija galite apsaugoti visus savo įrenginius PC ir nešiojamus kompiuterius bei kitus išmaniuosius įrenginius veikiančius su Windows, Android ir Mac operacinėmis sistemomis.

53.00 €
Suderinama su naujausia Windows 10 versija
Apsaugokite šeimą, licenciją galite naudoti su ESET Parental Control skirtą Android OS
Techninė pagalba lietuvių kalba
4.5/5 įvertinimas amazon.com

Multi-Device Security - vienas saugumo paketas visiems jūsų įrenginiams

2019 metų versija - dabar apsaugo nuo didesnių grėsmių!

Šiais technikos klestėjimo laikais kompiuteriniai virusai ir antivirusinės programos yra itin aktuali sritis, nes kiekvienuose namuose gausu prie interneto prijungtų įrenginių. Jeigu šie įrenginiai neapsaugoti tinkamomis priemonėmis ir neturite patikimos virusų valymo programos, Jūsų asmens duomenims kyla rimta grėsmė. Įsigiję ESET Multi-Device Security, galite būti ramūs dėl savo duomenų saugumo. ESET Multi-Device Security – patikima apsauga nuo virusų ir universalus pagalbininkas, padėsiantis apsaugoti Jūsų namų įrenginius nuo įvairių interneto keliamų grėsmių ir skaitmeninių pavojų. Jis pritaikytas naudoti tiek Windows, tiek Mac, tiek Android įrenginiuose. Galite įsigyti vieną licenciją visiems namų įrenginiams taip pasirūpindami visų Jūsų šeimos narių įrenginių saugumu už mažesnę kainą.

ESET Multi-Device Security užtikrina išskirtinę visų Jūsų namų įrenginių apsaugą, į kurią įtraukti: virusų testas, virusų aptikimas, virusų valymas telefone, apsauga nuo šnipinėjimo, sukčiavimo, vagysčių, atakų naudojantis skriptais, EFI nuskaitymas, apsauga naudojantis internetine bankininkyste ir apsiperkant internetu, asmeninė užkarda, įsilaužimų blokavimas, namų tinklo stebėjimas, tėvų kontrolės telefone įrankiai, apsauga nuo kenkimo programų ir kenkimo tinklų, brukalų naikinimas. ESET Multi-Device Security virusų valymo programa suteikia galimybę jausti saugiai tiek dažnai internete naršantiems vartotojams, tiek žaidimų mėgėjams.

Įdiegę ESET Multi-Device Security savo išmaniuosiuose įrenginiuose, apsaugosite juos nuo virusų ir sukčiavimo bandymų, be to galėsite naudotis skambučių ir SMS pranešimų filtravimo funkcijos teikiamais privalumais. Dėl savo duomenų saugumo galėsite būti ramūs net įrenginio vagystės atveju. Esant reikalui, naudodamiesi ESET Multi-Device Security, galėsite užrakinti savo išmanųjį įrenginį nuotoliniu būdu, o jį praradę – atsekti pagal nuotolinį signalą. Įdiegus ESET Multi-Device Security, įrašomi vaizdo kameros duomenys, nuotraukų kopijos, galima naudotis nuotolinio duomenų pašalinimo funkcija. Baigiantis Jūsų įrenginio baterijos įkrovai, Jums bus pateiktas įspėjimas.

Į ESET Multi-Device Security programinės įrangos paketą įeina ESET Parental Control for Android įrankis, kuriuo naudodamiesi galėsite užtikrinti savo vaiko saugumą naršant internete, jį stebėti, vaiko telefone galėsite nustatyti, kiek laiko leisti naudotis tam tikromis programomis, nurodyti blokuoti pasirinktas programas. Prireikus, galėsite nustatyti vaiko buvimo vietą. Be to, yra siūloma ir tėvų žinučių siuntimo funkcija.

Jums įsigijus naują įrenginį, turimą licenciją paprasčiausiai perkelkite į jį. ESET Multi-Device Security užtikrina išskirtinę apsaugą net iki penkių įrenginių.

ESET Multi-Device Security naudoja ypač mažai Jūsų įrenginių išteklių, tačiau šis įrankis patikimai saugo namų įrenginius Jums to net nepastebint. Iškilus klausimams, techninės pagalbos skyriaus specialistai nemokamai suteiks pagalbą lietuvių kalba.

Peržvelgti aktualią informaciją apie savo įsigytas licencijas ir jas tvarkyti galite prisijungę prie savo paskyros my.eset.com.

 • Saugi el. bankininkystė ir apsipirkimas internetu

  Saugi el. bankininkystė ir apsipirkimas internetu

  Apsaugo jūsų transakcijas, kuomet naudojatės el. bankininkyste ar apsiperkate internetu. Automatiškai apsaugo el. bankininkystės svetainėse. Sandorių saugumui užtikrinti šifruoja ryšį tarp klaviatūros ir naršyklės.

 • Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų

  Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų

  Blokuoja kenkėjiškas programas, kurios bando užrakinti jūsų asmeninius duomenis ir tuomet prašo sumokėti išpirką už jų atrakinimą.

 • Namų tinklo nuskaitymas

  Namų tinklo nuskaitymas

  Galėsite tikrinti savo maršrutizatoriaus apsaugą ir prie jo prisijungusius įrenginius.

 • Jūsų ir jūsų šeimos privatumo apsauga

  Jūsų ir jūsų šeimos privatumo apsauga

  Saugo jūsų privatumą ir turtą nuo suklastotų svetainių bandymų gauti jautrią informaciją (vartotojo vardai, slaptažodžiai). Neleidžia kenkėjiškoms rpogramoms prisijungti prie kompiuterio kameros.

 • Apsauga jūsų nešiojamam kompiuteriui

  Apsauga jūsų nešiojamam kompiuteriui

  Būkite saugesni galėdami stebėti ir surasti savo dingusį kompiuterį, jei jis būtų pamestas ar pavogtas. Sekame konpiuterio buvimo vieta. Leidžia pamatyti vagis per nešiojamojo kompiuterio internetinę kamerą. Renka dingusio kompiuterio ekrano vaizdus.

 • Tėvų kontrolė

  Tėvų kontrolė

  Suteikia jums galimybę pasirinkti galimus lankyti tinklalapius iš ESET atrūšiuotų kategorijų pagal jūsų vaikų amžių. Leidžia nustatyti slaptažodį, kad apsaugotumėte nustatymus nuo pakeitimų, taip pat išvengtumėte neteisėto produkto pašalinimo.