Antivirusinės programos kaina

Antivirusinės kaina – vienas labiausiai dominančių dalykų kiekvienam, kuris planuoja įsigyti šį gaminį. Džiugina tai, kad antivirusinės kaina, lyginant su jos teikiama nauda, iš tiesų yra labai patraukli. Taigi, nesunku pastebėti, kad antivirusinės programos kaina – išmintinga investicija. Antivirusinės programos kaina, lyginant su išlaidomis, kurios galėtų  atsirasti dėl virusų sukeltos žalos, yra ypač nedidelė. Dar daugiau, antivirusinės programos kaina – tik vienkartinės išlaidos. Drąsiai galima sakyti, kad šis gaminys yra reikalingas kiekvienam kompiuteriui, jei siekiate užtikrinti patikimą apsaugą nuo virusų bei išvengti nepatogumų. Taip pat ši programa gali būti naudojama ir planšetei. Tačiau ne ką mažiau džiugina ir dar vienas sprendimas – šį gaminį galite įsigyti ir internetu. Tai – pasirinkimas, kuris turi daug puikių privalumų: visų pirma, taupomas laikas. Taupomi ir pinigai – išvengsite nepatogios kelionės į prekybos centrą. Antra, produktą galite įsigyti bet kuriuo, sau patogiu paros metu, nesiderindami prie parduotuvės darbo laiko. Pasinaudokite šiais patraukliais privalumais jau dabar.

Antivirusinė programa, licencijos pratęsimas namams ir verslui.

Naujų licencijų skirtų namų vartotojams ir mažam verslui kainas pagal licencijos trukmę ir įrenginių kiekį galite sužinoti paspaudus žemiau esančią nuorodą:

ESET produktų skirtų namų vartotojams kainos

Naujų licencijų skirtų verslo organizacijoms kainas pagal licencijos trukmę ir įrenginių kiekį galite sužinoti paspaudus žemiau esančią nuorodą:

ESET produktų skirtų verslo įmonėms kainos

ESET produktų skirtų didelėms verslo įmonėms virš 100 darbo vietų kainą galite sužinoti pateikus pasiūlymo užklausą

Licencijų skirtų namų vartotojams ir verslo įstaigoms atnaujinimo kainas galite sužinoti paspaudus žemiau esančią nuorodą. Įvedus ir pateikus Jūsų licencijos duomenis sistema atsižvelgdama į pateiktus duomenis paskaičiuos licencijos atnaujinimo kainą:

ESET produktų licencijos atnaujinimo/pratęsimo kaina

Licencijų skirtų namų vartotojams ir verslo įstaigoms išplėtimo kainas galite sužinoti paspaudus žemiau esančią nuorodą. Įvedus ir pateikus Jūsų licencijos duomenis ir reikalingą papildomų įrenginių kiekį, sistema atsižvelgdama į pateiktus duomenis paskaičiuos licencijos išplėtimo kainą:

ESET produktų licencijos išplėtimo kaina