Nuolaidos antivirusinėms programoms

Jei esate moksleivis arba studentas, galite įsigyti licenziją 1 kompiuteriui 1 – iems metams su 50 procentų nuolaida. Jei esate valstybinės ar ne pelno siekiančios organizacijos atstovas, taip pat turite galimybę įsigyti Jums aktualų produktą perpus pigiau. Nepraleiskite progos apie šiuos puikius pasiūlymus sužinoti daugiau, įsigyti efektyvią kompiuterių apsaugą užtikrinančių produktų bei sutaupyti. Nuolaidos antivirusinėms programoms – kokybė aukščiausia, kaina – mažiausia.

Išskirtinis pasiūlymas ar pirkiniai su akcija visuomet yra tai, kas domina klientus, nepriklausomai nuo to, kokių prekių ar paslaugų jie ieško. Būtent todėl esame ypač lankstūs kainos požiūriu, tad antivirusinės programos – taip pat ne išimtis. Visada turime paruošę išskirtinių bei patrauklių pasiūlymų, suteikiančių galimybę antivirusinių programų įsigyti pigiau. Tad tik nuo Jūsų priklauso, ar pasinaudosite proga sutaupyti.

Mūsų siūlomos nuolaidos antivirusinėms programos yra puikus sprendimas norintiems įsigyti kokybiškų gaminių už mažesnę kainą. Šiuo metu specialūs pasiūlymai bei antivirusinės programos su akcija yra siūlomos studentams, moksleiviams; valstybinėms bei ne pelno siekiančioms organizacijoms.