ESET Parental Control for Android

Skaitmeninis amžius jūsų vaikus itin traukia, tačiau yra pilnas pagundų.Naudodamiesi šia programėle galėsite padėti savo vaikams saugiau naudotis išmaniuoju įrenginiu, valdyti jų naudojamas programėles bei lankomus tinklapius bei nuspręsti, kas jiems yra tinkama. Taip pat galėsite matyti, kur šiuo metu yra jūsų vaikai bei pasiųsti žinutes tiesiai į jų įrenginių ekranus.

19.99 €
Programėlių kontrolė pagal amžiaus grupę
Žaidimų ir smagumų laiko kontrolė
Žaidimų ir smagumų laiko grafikas
Naršymo internete apsauga
Vaiko vietos nustatymas
Tėvų žinutė
Ataskaitos apie vaiko veiklą su įrenginiu
1 licencija apsaugo visą šeimą

Parental Control for Android - tegul Jūsų vaikas susipažįsta su pasauliu saugiai!

Apsaugokite savo vaikus internete jiems suprantamu būdu

Apdairūs tėvai pagalvoja apie tai, kad vaikus būtina apsaugoti nuo netinkamo interneto turinio, jų amžiui netinkamų programų ar žaidimų, riboti, kiek laiko vaikas gali praleisti prie mobiliųjų įrenginių, ir visapusiškai pasirūpinti vaiko telefono apsauga. Mažamečiui sunku atsirinkti, kas jam naudinga, vaikų smalsumas dažnai verčia nepaisyti tėvų apribojimų. Tokiu atveju saugaus interneto vaikams įrankiai padeda apsaugoti juos nuo nedraugiškos, kartais – išties kenksmingos, informacijos. ESET Parental Control for Android – programėlė tėvų kontrolės telefone, kuri skirta apsaugoti vaikus nuo netinkamo turinio Android išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose taip užtikrinant saugų internetą vaikams.

Įdiegę ESET Parental Control for Android į Jūsų vaiko naudojamus įrenginius, galėsite naudotis programėlių apsauga, žiniatinklio apsauga bei nustatyti išmaniojo įrenginio pramogų laiko limitą bei tvarkaraštį.

Įsigiję ESET Parental Control for Android PREMIUM versiją, galėsite naudotis ypač naudingomis papildomomis funkcijomis: vaiko vietos nustatymas, tėvų žinutė išmaniojo įrenginio ekrane, ataskaitos tėvams.

 • Programėlių apsauga

  Programėlių apsauga

  Galėsite nustatyti, kokiomis programėlėmis Jūsų vaikas gali naudotis ir kokius žaidimus žaisti, atsižvelgdami į tai, kokio amžiaus vaikams jie skirti.

 • Žiniatinklio apsauga

  Žiniatinklio apsauga

  Siekdami, kad vaikai naudotųsi tik jiems draugišku turiniu, galite užblokuoti nepageidaujamas svetaines.

 • Išmanaus įrenginio pramogų laiko limitas

  Išmanaus įrenginio pramogų laiko limitas

  Jūs galite nustatyti, kada ir kiek vaikas gali naršyti tam tikrose svetainėse, pavyzdžiui, žiūrėti YouTube vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus.

 • Vaiko vietos nustatymas

  Vaiko vietos nustatymas

  Kad ir kur bebūtų Jūsų vaikas, visada galėsite nustatyti jo buvimo vietą, jeigu su savimi jis turi savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Vaiko sekimas telefonu yra puiki priemonė, padėsianti išvengti nereikalingo nerimo, kai vaikas užsibūna pas draugą ir neatsiliepia telefonu jam skambinant.

 • Tėvų žinutė

  Tėvų žinutė

  Jeigu norite, kad Jūsų atžala būtinai perskaitytų Jūsų žinutę, tėvų žinutės ekrane funkcija yra puiki išeitis. Jūs galėsite būti tikri, kad vaikas ją perskaitė, nes įrenginio ekranas bus blokuojamas tol, kol vaikas nepatvirtins, kad perskaitė tėvų žinutę.

 • Ataskaitos tėvams

  Ataskaitos tėvams

  Kada tik panorėję galėsite peržvelgti ataskaitas, kokiose svetainėse lankėsi Jūsų vaikas, kokiomis programėlėmis ir kiek laiko naudojosi ir kokius žaidimus ir kiek laiko žaidė.