Kompiuteris – vienas svarbiausių įrenginių statistinio lietuvio namuose. Naudojamas darbui, studijoms, asmeniniam tobulėjimui, pramogoms ar bendravimui internetu – šiandien be kompiuterio savo gyvenimo jau nebeįsivaizduoja šimtai tūkstančių žmonių. Dar daugiau, jos svarba tokia didelė, kad dažnai namuose naudojami ne vienas, o keli tokio pobūdžio įrenginiai. Tačiau svarbiausias akcentas yra tas, kad turintieji kompiuterius savo namuose, turi pagalvoti ir apie tai, kaip juos apsaugoti nuo virusų keliamos grėsmės bei užtikrinti saugų ir sklandų naudojimąsi.

Kadangi naudą ir malonumą gali užtikrinti tik tas įrenginys, kuriuo yra visiškai saugu naudotis. Tačiau, kaip tai užtikrinti? Šiuo klausimu būtų galima pateikti ne vieną patarimą, kuris vestų link pageidaujamo rezultato – saugaus naudojimosi kompiuteriu, tačiau siekiantys pačių efektyviausių sprendimų, turėtų suprasti, kad tai užtikrinti gali tik ESET antivirusinės programos namų vartotojams. Tai – daugybės valandų atkaklaus darbo; naujausių technologijų bei inovatyvių sprendimų rezultatas. Šiandien jis suteikia galimybę saugiai naudotis Jūsų namuose esančiais kompiuteriais, mėgautis kokybišku mokymosi ar darbo procesu, laisvalaikiu bei maksimaliai sumažinti virusų keliamą grėsmę. ESET produktai namams – aukščiausios kokybės, užtikrinantys ilgalaikę bei efektyvią apsaugą, o jų kaina – ypač patraukli.

Asortimente – pasirinkimai, pranoksiantys Jūsų poreikius bei lūkesčius. ESET antivirusinės programos namų vartotojams – tiems, kuriems rūpi saugus ir sklandus naudojimasis savo namų kompiuterių bei siekis užkirsti kelią virusų daromai žalai.

ESET Mobile Security

Visapusiška apsauga Android telefonams ir planšetėms

Plačiau

ESET Parental Control for Android

Galėsite savo vaikams padėti saugiau naršyti internete, valdyti jų naudojamas programėles bei lankomus tinklapius, taip pat leis matyti, kur šiuo metu yra jūsų vaikai bei pasiųsti žinutes tiesiai į jų įrenginių ekranus

Plačiau