ESET Internet Security

Populiariausia Versija 2023

Ateičiai pritaikyta ESET apsauga internete saugo jūsų skaitmeninį gyvenimą kiekviename žingsnyje. Veikia Windows, macOS ir Android įrenginiuose.

39.99 €
Suderinama su naujausia Windows 11 versija
Sukurta naudojantis rekordiškai daug apdovanojimų pelniusia aptikimo technologija
Techninė pagalba lietuvių kalba
4.5/5 įvertinimas amazon.com

Internet Security - saugūs atsiskaitymai elektroninėje erdvėje

Galinga mokėjimų ir privatumo apsauga

Daugiasluoksnė apsauga saugo jus nuo visų tipų internetinių ir be interneto veikiančių grėsmių bei neleidžia kenkėjiškoms programoms užkrėsti kitų vartotojų. Internet Security padės apsaugoti savo privatumą, užkirs kelią neleistiniems prisijungimams prie kompiuterio, internetiniai mokėjimai taps saugūs.

 • Bankų ir mokėjimų apsauga

  Bankų ir mokėjimų apsauga

  Saugokite savo pinigus naudodami specialų apsaugotą naršyklės režimą. Automatiškai apsaugo jus, kai naudojatės internetine bankininkyste ir prisijungiate prie internetinių kriptovaliutų piniginių.

 • Ugniasienė, tinklo inspektorius ir dar daugiau

  Ugniasienė, tinklo inspektorius ir dar daugiau

  Užkirskite kelią neteisėtai prieigai prie kompiuterio ir netinkamam asmeninių duomenų naudojimui. Apsaugokite asmeninius duomenis nuo išpirkos reikalaujančių programų. Apsaugokite interneto kamerą ir namų Wi-Fi maršrutizatorių nuo įsilaužėlių.

 • Tėvų kontrolė

  Tėvų kontrolė

  Apsaugokite vaikus nuo netinkamo turinio internete. Pasirinkite iš 20+ iš anksto nustatytų, pagal amžių pritaikytų svetainių kategorijų, kurias norite blokuoti, arba įtraukite atskiras svetaines į blokavimo sąrašą.

 • Apsauga nuo programišių Anti-phishing

  Apsauga nuo programišių Anti-phishing

  Apsaugokite savo privatumą ir turtą nuo sukčiavimo svetainių bandymų išgauti slaptą informaciją, pavyzdžiui, naudotojo vardus, slaptažodžius ar bankininkystės duomenis, arba nuo netikrų naujienų iš tariamai patikimų šaltinių.

 • Jokių sulėtėjimų

  Jokių sulėtėjimų

  Žaiskite, dirbkite ir naršykite internete nedarydami įtakos kompiuterio veikimui. Išlikite ilgiau prisijungę prie interneto naudodami akumuliatoriaus taupymo režimą ir mėgaukitės žaidimais be blaškančių iššokančiųjų langų.

 • Daugiasluoksnė aktyvi apsauga

  Daugiasluoksnė aktyvi apsauga

  Aptinka ir neutralizuoja visas skaitmenines grėsmes, įskaitant virusus, išpirkos reikalaujančias programas, rootkit rinkmenas, kirminus ir šnipinėjimo programas. Bblokuoja tikslines atakas bei išnaudojimo būdus.