ESET Parental Control for Android

Skaitmeninis amžius jūsų vaikus itin traukia, tačiau yra pilnas pagundų.Naudodamiesi šia programėle galėsite padėti savo vaikams saugiau naudotis išmaniuoju įrenginiu, valdyti jų naudojamas programėles bei lankomus tinklapius bei nuspręsti, kas jiems yra tinkama. Taip pat galėsite matyti, kur šiuo metu yra jūsų vaikai bei pasiųsti žinutes tiesiai į jų įrenginių ekranus.

19.99 €
Programėlių kontrolė pagal amžiaus grupę
Žaidimų ir smagumų laiko kontrolė
Žaidimų ir smagumų laiko grafikas
Naršymo internete apsauga
Vaiko vietos nustatymas
Tėvų žinutė
Ataskaitos apie vaiko veiklą su įrenginiu
1 licencija apsaugo visą šeimą

Parental Control for Android - tegul Jūsų vaikas susipažįsta su pasauliu saugiai!

Apsaugokite savo vaikus internete jiems suprantamu būdu

Kaip užtikrinti saugų savo vaikų laisvalaikį? Tai – ypač aktualus klausimas visiems tėvams. Ne paslaptis, kad šiandien internete galime rasti ypač įvairaus pobūdžio turinio. Būtent todėl, saugus internetas vaikams turėtų tapti vienu prioritetinių klausimų. Ką daryti, kad būtų saugus internetas vaikams? Tėvai turėtų imtis tam tikrų priemonių. Apdairesni pagalvoja apie tai, kad vaikus būtina apsaugoti nuo netinkamo interneto turinio, jų amžiui netinkamų programų ar žaidimų, riboti, kiek laiko vaikas gali praleisti prie mobiliųjų įrenginių, ir visapusiškai pasirūpinti vaiko telefono apsauga. Mažamečiui sunku atsirinkti, kas jam naudinga, vaikų smalsumas dažnai verčia nepaisyti tėvų apribojimų. Tokiu atveju saugaus interneto vaikams sprendimai turėtų apsaugoti juos nuo nedraugiškos, kartais – išties kenksmingos, informacijos. Viena tokių priemonių – ESET Parental Control for Android – programėlė tėvų kontrolės telefone, kuri skirta apsaugoti vaikus nuo netinkamo turinio Android išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose taip užtikrinant saugų internetą vaikams.

Vaiko sekimas telefonu – ypač naudingas sprendimas. Vaiko sekimas telefonu leidžia žinoti, kur esamu momentu yra jūsų atžalos. Ne paslaptis, kad tėvams šis klausimas yra ypač svarbus – visada norisi žinoti, kur yra vaikai. Taigi, būtent vaiko sekimas telefonu efektyviai ir kokybiškai padeda išspręsti šį klausimą. Vaiko telefono sekimas – modernus būdas žinoti, kur yra jūsų vaikas, nesutrukdant jo. Vaiko telefono sekimas ypač patogus sprendimas abiems pusėms – tėvams ir vaikams. Visada žinosite, kur yra jūsų vaikai, patirsite mažiau nerimo ir užtikinsite jų saugumą.

Tėvų kontrolė telefone iš tiesų gali suvaidinti labai svarbų vaidmenį, siekiant užtikrinti, kad vaikai matytų tik tinkamą turinį. Ne paslaptis, kad šiandien išmaniaisiais telefonais naudojasi net ir mažamečiai, tad siekiant išvengti nesklandumų, adekvati tėvų kontrolė telefone yra tiesiog būtina.

Domina saugus internetas vaikams? Svarbi vaiko telefono apsauga? Įdiegę ESET Parental Control for Android į Jūsų vaiko naudojamus įrenginius, galėsite naudotis programėlių apsauga, žiniatinklio apsauga bei nustatyti išmaniojo įrenginio pramogų laiko limitą bei tvarkaraštį. ESET Parental Control for Android užtikrins, kad jūsų vaikų naudojimosi išmaniuoju įrenginiu patirtis būtų tik pati geriausia. Investuokite į saugią savo vaikų ateitį kartu su ESET Parental Control for Android.

Įsigiję ESET Parental Control for Android PREMIUM versiją, galėsite naudotis ypač naudingomis papildomomis funkcijomis: vaiko vietos nustatymas, tėvų žinutė išmaniojo įrenginio ekrane, ataskaitos tėvams.

Telefono apsauga vaikams – modernus būdas kurti saugų naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais. Pasinaudokite šiais sprendimais jau šiandien. Eset mobiliųjų apsauga vaikams – puikus būdas parodyti vaikams, kad jie jums rūpi. Tačiau ir tai dar ne viskas – tai galimybė patiems išvengti streso bei įtampos. Kurkite ramų, saugų ir jaukų savo bei vaikų gyvenimą.

 • Programėlių apsauga

  Programėlių apsauga

  Galėsite nustatyti, kokiomis programėlėmis Jūsų vaikas gali naudotis ir kokius žaidimus žaisti, atsižvelgdami į tai, kokio amžiaus vaikams jie skirti.

 • Žiniatinklio apsauga

  Žiniatinklio apsauga

  Siekdami, kad vaikai naudotųsi tik jiems draugišku turiniu, galite užblokuoti nepageidaujamas svetaines.

 • Išmanaus įrenginio pramogų laiko limitas

  Išmanaus įrenginio pramogų laiko limitas

  Jūs galite nustatyti, kada ir kiek vaikas gali naršyti tam tikrose svetainėse, pavyzdžiui, žiūrėti YouTube vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus.

 • Vaiko vietos nustatymas

  Vaiko vietos nustatymas

  Kad ir kur bebūtų Jūsų vaikas, visada galėsite nustatyti jo buvimo vietą, jeigu su savimi jis turi savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Vaiko sekimas telefonu yra puiki priemonė, padėsianti išvengti nereikalingo nerimo, kai vaikas užsibūna pas draugą ir neatsiliepia telefonu jam skambinant.

 • Tėvų žinutė

  Tėvų žinutė

  Jeigu norite, kad Jūsų atžala būtinai perskaitytų Jūsų žinutę, tėvų žinutės ekrane funkcija yra puiki išeitis. Jūs galėsite būti tikri, kad vaikas ją perskaitė, nes įrenginio ekranas bus blokuojamas tol, kol vaikas nepatvirtins, kad perskaitė tėvų žinutę.

 • Ataskaitos tėvams

  Ataskaitos tėvams

  Kada tik panorėję galėsite peržvelgti ataskaitas, kokiose svetainėse lankėsi Jūsų vaikas, kokiomis programėlėmis ir kiek laiko naudojosi ir kokius žaidimus ir kiek laiko žaidė.