Kas yra ESET Unilicense?

ESET Unilicense tinka daugumai populiariausių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir planšetiniams kompiuteriams bei rinkmenų serverių operacinėms sistemoms, todėl leidžia pritaikyti apsaugos sprendimus savo poreikiams - keičiant operacines sistemas tame pačiame įrenginyje. Jums nereikia pirkti papildomos licencijos išmaniajam telefonui, planšetei ar kitam kompiuteriui, jei norite turimą licenciją panaudoti kitoje OS platformoje, tad Jūsų antivirusinė programa ir toliau saugos Jūsų įrenginius.

Unilicense tinka šioms operacinėms sistemoms:
Kompiuteriams: Windows, Mac, Linux.
Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai: Android, Symbian, Windows Mobile.
Rinkmenų serveriai: Windows, Linux, BSD, Solaris.

Keiskite ir derinkite licencijas pagal poreikius

Pagrindinis ESET Unilicense privalumas yra lankstumas. ESET Unilicense apima pagrindines operacines sistemas, todėl jūs galite keisti ir derinti apsaugą pagal savo poreikius - neprarandant nė vienos licencijos, dėl ko antivirusinės programos naudojimo vietos pakeitimas bus visiškai sklandus.

Mažiau ar lygu 25 darbo vietos:
Tinka šiems įrenginiams:
Staliniams kompiuteriams, nešiojamiems kompiuteriams, tinkliniams kompiuteriams, terminalams, virtualioms mašinoms, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

Daugiau nei 25 darbo vietos:
Tinka aukščiau išvardintiems įrenginiams + rinkmenų serveriams.

Pakeiskite platformą bet kurią akimirką

Su ESET Unilicense Jūs esate visiškai laisvi perkelti apsaugą iš vienos platformos į kitą. Jūs tai galite daryti bet kurią akimirką licencijos galiojimo metu - be jokių papildomų licencijų įsigijimo.

Tarkime, kompiuteris veikė su Windows OS, tačiau jūs nusprendėte perinstaliuoti į Linux. Su galiojančia ESET licencija, Jūs galite atsisiųsti ir diegti ESET sprendimus, skirtus Linux Desktop, tame pačiame kompiuteryje, naudojant tos pačios licencijos aktyvavimo duomenis, kuriuos gavote įsigydami licenciją.

Perkelti licenciją į kitą kompiuterį

Be to, jūs galite perkelti galiojančią ESET licenciją į visiškai naują kompiuterį, jei nustojate naudoti seną kompiuterį, kuriame buvo naudojama licencija. Perkėlimas galioja ir operacinių sistemų keitimui (jei naujame kompiuteryje veikia kita OS, nei buvo naudota sename kompiuteryje).

Pavyzdžiui, Jūs nusprendėte nebenaudoti ESET apsaugoto kompiuterio su Windows operacine sistema ir įsigijote naują Mac. Norėdami apsaugoti naują pirkinį su ESET saugumo sprendimais, Jūs tiesiog perkeliate licenciją iš Windows įrenginio, kurio nebenaudojate, ir paprasčiausiai įdiegiate Mac kompiuteriams skirtą ESET sprendimą.